HalinaNatalie.cz

HalinaNatálie je rodinná značka založená matkou a dcerou v roce 2016. Navrhujeme šaty tak, aby se v nich cítila dobře každá žena po celý den. Naše šaty jsou nadčasové, vhodné do všech ročních období, ke všem příležitostem. Stačí pouze zvolit vhodné doplňky. Nemačkají se, jsou lehké a prodyšné a díky strečovému materiálu perfektně sedí každé postavě. 

Šaty složíte do malého pytlíčku, který je součást každé objednávky. Jsou tak ideální na dovolenou, nebo pracovní cesty. Naše motto je “elegance bez námahy“. 

Všechny naše šaty jsou navržené a ušité v Čechách. Ve většině našich modelů používáme látky Eurojersey Sensitive@Fabrics, které jsou vyráběny výhradně v Itálii a získaly několik certifikátů v oblasti ekologické a zdravotní nezávadnosti. Certifikát EPD založený na hodnocení škodlivého vlivu látek na životní prostředí. Certifikát LCA o vlivu na klima, certifikát ISO, který se každoročně obnovuje a zajišťuje, že Eurojersey splňuje požadavky a kontroluje dopad svých aktivit na životní prostředí a konečně certifikát Oeko-Tex, který zajišťuje, že výrobky Eurojersey neobsahují žádné škodlivé látky, které mohou být nebezpečné pro lidské zdraví.

HalinaNatalie.cz